Cobham

Cobham

Cobham, одна з найбільш шанованих компаній на ринку оборонної й аерокосмічної промисловості з 80-річним досвідом виробництва і застосування передових технологій. У 1934 році сер Алан Кобама, англійський льотчик і першовідкривач польотів на далекі відстані, заснував компанію для розробки технології і втілення в життя своєї ідеї заправки літаків в повітрі. У 1949 році компанія реалізувала свої винаходи методу дозаправки шланг-конус і зарекомендувала себе як світовий лідер розробки систем подачі палива і виробник комплектуючих. Продовжуючи свій розвиток, Cobham розширює свої можливості і виходить на ринок СВЧ компонентів і підсистем радіолокації, комунікації, електронної системи оповіщення та самооборони для військових транспортних засобів.

На сьогоднішній день компанія працює в трьох напрямках:

1. Аерокосмічний підрозділ, що спеціалізується на розробці і виробництві навігаційних, комунікаційних та авіаційних продуктів і систем для цивільних і військових повітряних суден.

Основна продукція:

- СВЧ компоненти й системи

- обертові контактні пристрої та обертові переходи;

- авіаційні радіоелектронні системи;

- бортові синхронізатори і бортові аеронавігаційні вогні;

- різні види антен;

- обладнання для супутникового зв'язку;

- засоби тактичної зв'язку.

Виробничі потужності даного підрозділу знаходяться в США, Великобританії, Франції, Канаді, Данії, Південній Америці, Фінляндії та Швейцарії.

2. Підрозділ забезпечення військової безпеки, який розробляє та виготовляє системи радіоелектронної боротьби; комунікаційні, інтегровані засоби зв'язку, радіонавігації і впізнання цілей; радіолокаційні антени; системи високоточного позиціонування. Виробничі потужності знаходяться в США і Мексиці.

3. Підрозділ спеціалізованих систем, який розробляє та виготовляє системи подачі палива, непілотовані системи і системи життєзабезпечення. Виробничі потужності знаходяться в США, Великобританії, Австралії та Німеччині.

Cobham Microwave - підрозділ компанії, що має багаторічний досвід в розробці та виробництві НВЧ компонентів і систем для космічної, оборонної промислової, медичної та наукової галузей. Продукція включає кремнієві діоди, радіочастотні і СВЧ модулі, ізолятори і циркулятори, хвилеводи, відгалуджувачі і адаптери, фільтри і діплексери, випробувальні стенди і СВЧ системи.

Команда розробників компанії Cobham Microwave здатна швидко розробляти продукти і прототипи по найбільш жорстким вимогам замовника для роботи в суворих умовах. Є можливість приймати замовлення як на одиничні або дрібносерійні кількості, так і на багатосерійне виробництво, при цьому завданням компанії завжди залишається зниження витрат для забезпечення максимально привабливих цін.

Основна гордість компанії Cobham - довіра клієнтів.

Загрузки