Подільники / Суматори

Подільники / Суматори

Подільники / суматори, як правило, симетричні пристрої, які можуть або розділити радіочастотний сигнал на "N" -кількість рівних по потужності сигналів в одному напрямку, або об'єднати до N кількості (в операції підсумовування) в зворотному напрямку.

Інтренет-магазин «Елмеханіка» реалізує широкий асортимент продукції, в тому числі дільників / суматорів Догерті, придатних як для поверхневого, так і для коннекторние монтажу. Вони охоплюють різні частотні діапазони від 0- 30 МГц в режимі низької і високої продуктивності (0 - 26,5 ГГц), включаючи октавний і мульти-октавний діапазони в найбільш поширених 2-х, 3-х, 4-х і 8-смугових розгалуженнях. Ми також пропонуємо 12-и і 16-и смугові подільники, які задовольняють потреби як недорогих комерційних, так і значущих військових проектів.

Важливими факторомі при виборі даного пристрою, є: тип корпусу (підключаємий або поверхневого монтажу); коефіцієнт розподілу (тобто N = 2, 3, 4, 6, 8, 12 і 16); частотний діапазон (ГГц); хвильовий опір (Ω); ізоляція (дБ) та інші.

«Елмеханіка» поставляє подільники / суматори від провідних виробників Aeroflex / Inmet, Anaren, Huber + Suhner, M / A-COM Technology Solutions.