Diamond Antenna & Microwave Corp.

Diamond Antenna & Microwave Corp.

Компанія Diamond Antenna & Microwave Corporation заснована в 1956р. Штаб-квартира в 40 хвилинах їзди від Бостона, штат Массачусетс, США. Основний напрямок діяльності - розробка і виробництво коаксіальних і хвилеводних обертових переходів. Застосування: супутниковий зв'язок, радіолокація (в т.ч. навігаційні, погодні, берегові, 3D радари), управління повітряним рухом, космічні системи. Пристрої використовуються в комерційних і військових цілях.

Сильною стороною компанії є досягнення кращих показників в передачі СВЧ сигналу з урахуванням найсуворіших умов експлуатації. У польових випробуваннях довговічність роботи склала більше 60 мільйонів обертів.

50 річний досвід розробок і сотні розроблених пристроїв дозволяють запропонувати широкий вибір страндартних пристроїв і розробку за технічними вимогами замовника.

Ще одним напрямком є ​​виробництво потужних низькочастотних обертових переходів (Roll-Ring®), використовуваних для передачі електричних сигналів різних типів, цифрових даних. Дана технологія не має рівних в тих застосуваннях, де потрібна висока потужність, низькі шуми, і тривалий термін служби.

Використання даної технології разом з високочастотними переходами дозволило створити унікальні рішення для УВС і систем супутникового зв'язку.

Товари Diamond Antenna & Microwave Corp. в нашому інтернет магазині

Загрузки