ТОВ «Елмеханіка»

ТОВ «Елмеханіка» - постачальник електронних компонентів, матеріалів та систем від провідних світових виробників мікроелектроніки. В нашому інтернет-магазині Ви можете купити:

 • Мікросхеми (лінійні, пам’яті, логіки,  мікросхеми управляння живленням, багатофункціональні, датчики, кодери/декодери, детектори/контролери, обмежувачі, підсилювачі, модулі)
 • Транзистори, діоди, тиристори, силові модулі, 
 • Генератори, резонатори, перетворювачі, змішувачі, фазообертачі, фазові детектори, модулятори, помножувачі         
 • Конденсатори, резистори, обмежувачі сигналів, атенюатори, відгалужувачі, лінії затримки, індуктивності, фільтри, циркулятори, ізолятори.  
 • Готові модулі (приймачі, передавачі, прийомопередавачі)
 • Системи та підсистеми (ВЧ/НВЧ підсилювачі потужності, промислові блоки живленні, фільтри живлення, перемикаючі стабілізатори, зарядні/розрядні пристрої, тормозні резистори, транзистори)
 • Роз’єми, з’єднувачі, навантаження, коаксиальні кабелі, штирі, ковпачки від пилу, клеми.
 • Електромеханіка (реле, перемикачі, тепловідводи, EMI прокладки, фільтри, підстроєчні компоненти)
 • Компоненти бездротового зв’язку (Bluetooth, GPS, Wi-Fi, Zigbee, 2G/3G/4G, ISM, модулі, шлюзи, модеми, набори для розробників.
 • Джерела живлення (AC/DC, DC/DC, EMI фільтри)
 • Антени
 • Матеріали для плат
 • та інші компоненти для таких сфер застосування як радіолокація, авіаційна радіоелектроніка, супутниковий зв′язок, широкополосна передача даних, бездротовий зв′язок, промислова електроніка, лабораторні випробування, енергетика.


Компанія Елмеханіка здобула довіру і відмінну репутацію серед китів світового та українського ринку мікроелектроніки. Ми не тільки постачаємо електронні компоненти, але й надаємо технічну підтримку інженерів, знайомимо з останніми новинками, допомагаємо прискорити вихід кінцевої продукції Замовника на ринок.

15 вересня 2014г. наша компанія успішно пройшла сертифікацію міжнародної аудиторської компанії Trace International. Наша комерційна діяльність абсолютно прозора, мы відкриті для співробітництва та розвитку.

Сертифікат TRACE - Елмеханіка

Три напрями розвитку нашої компанії:
1.    Постачання електронних компонентів.
2.    Виробництво корпусів для електронних приладів (цех металообробки)
3.    Виробництво та встановлення систем моніторингу транспорту (GPS/GSM/GPRS обладнання) та систем оплати проїзду у міському транспорті. 

Рік заснування компанії: 2005

Персонал: 16 чол.


Елмеханіка є офіційним ексклюзивним представником компаній:

 


Що відрізняє нас від інших постачальників?


1. Наша спеціалізація – ВЧ/НВЧ компоненти.
2. Поставки безпосередньо від виробників. Можливість замовлення зразків та реєстрації проектів для отримання мінімальних цін на комплектуючі.
3. Регулярні замовлення з світових складів електронних компонентів.
4. Відповідальність за кожне замовлення: на 100грн чи на 1000000грн. Повага до кожного клієнта.
5. Стабільність. 13 років на ринку України. Ми пропонуємо наш досвід та знання для вибору найоптимальніших рішень поставлених завдань.
6. Динамічний розвиток: 2005 рік – поставки від 5 виробників. 2014р. – поставки від більш ніж 200 світових виробників.
7. Довіра замовників. Серед наших замовників заводи-виробники систем зв’язку, науково-дослідні інститути, приватні підприємства, ремонтні організації, підприємці.
8. Надійність. Наша ціль – побудувати довгострокові відносини з кожним замовником. Ми завжди готові запропонувати Вам нашу підтримку. 


АКЦІЯ! На перше замовлення діє знижка!


Перейти до каталогу електронНих компонентів >>>