M/A-COM Technology Solutions

M/A-COM Technology Solutions

M / A-COM Technology Solutions Holdings, Inc є провідним постачальником високопродуктивних аналогових ВЧ, СВЧ, фотонних напівпровідникових рішень і продуктів міліметрового діапазону, що використовуються в мережах Інтернет нового покоління і сучасних цивільних і військових додатках. Завдяки широкому асортименту продукції та використовуваних технологій (GaN, GaAs, InP, SiGe, HMIC і інші), MACOM прекрасно задовольняє потреби сучасних технологій, що розвиваються, включаючи високошвидкісні оптичні, супутникові, радіолокаційні, провідні та безпровідні мережі, автомобільні, промислові та медичні програми, а також мобільні пристрої.

Компанія проектує і виготовляє стандартні і замовні пристрої, інтегральні схеми, компоненти, модулі і збірки для проектів, що вимагають високу продуктивності, якість та надійность.

Сьогодні MACOM пропонує більше 40 виробничих ліній з об'ємний портфель пропозицій, що містить більше 3000 продуктів. Їх штаб-квартира знаходиться в місті Лоуелл, штат Массачусетс (США), MACOM сертифікована по ISO9001 стандарту міжнародної якості і стандарту екологічного менеджменту ISO14001. Компанія володіємо кількома центрами розробки, виготовлення Si, GaAs та InP, виробництва, складання та випробування. Крім того існують оперативні підрозділи по всій Північній Америці, Європі, Азії і Австралії.

Товари M/A-COM Technology Solutions в нашому інтернет магазині

Загрузки