Інженери NXP номіновані на престижну європейську премію European Inventor Award

ул. Автобазовская 10 36008 Украина, Полтава +38(067)572-17-00
Інженери NXP номіновані на престижну європейську премію European Inventor Award

21 квітня 2015 в місті Ейндховен (Нідерланди), компанія NXP Semiconductors оголосила, що двоє її інженерів були номіновані на високоповажну і престижну премію European Inventor Award. Франц Амтман і Філіп Маугарс, разом зі своїми командами, були удостоєні нагороди за їх роботу по створенню технології «Near Field Communication» (NFC).

EPO European Inventor Award спрямована на визнання і заохочення творчості винахідників в усьому світі, які використовують свої технічні, наукові та інтелектуальні навички, щоб зробити реальний внесок у технічний прогрес, економічне зростання і справити позитивний вплив на повсякденне життя людей.

Обрана NXP і Sony в 2002 році, технологія NFC сьогодні надійно з'єднує між собою сотні мільйонів смартфонів, планшетів та іншу побутову техніку. NFC дозволяє пристроям встановлювати зв'язок з іншими пристроями або елементами інфраструктури, передаючи дані за допомогою дотику один до одного або їх дуже близького контакту. NXP доклала чимало зусиль для всесвітнього затвердження технології NFC. Так в 2004 році компанія брала участь в створенні NFC Forum - організації, заснованої на стандартах, яка в даний час включає в себе більше 170 компаній.

Сьогодні, NFC оточує нас, в результаті чого звичайні завдання вирішуються простим натисканням на сумісний пристрій. Технологія NFC підтримує завдання повсякденного використання, такі як покупка товарів з мобільного телефону або оплата для громадського транспорту за допомогою дебетової карти "tap and pay". Технологія швидка, інтуїтивно зрозуміла, плавна і може встановлювати з'єднання без необхідності батарейного живлення. NFC в даний час застосовуються в самих різних галузях, включаючи мобільні телефони, платежі, управління доступом, побутовій електроніці і автомобільній промисловості. 

Продукцію NXP Semiconductors ви зможете знайти на нашому сайті, просто клікнувши на назву компанії.


Дата: 22-04-2015