Компанія ROGERS представить свої високопродуктивні друковані матеріали на виставці «DEL MAR ELECTRONICS SHOW»

ул. Автобазовская 10 36008 Украина, Полтава +38(067)572-17-00
Компанія ROGERS представить свої високопродуктивні друковані матеріали на виставці «DEL MAR ELECTRONICS SHOW»

Rogers COOLSPAN TECA - термо- і електропровідна клейка плівка, яка ідеально підходить для склеювання плат з великими металевими панелями, радіаторами і корпусами. Створений на термореактивній епоксидній основі з додаванням срібла, клей є практичною альтернативою для сплаву, випарювальної пайки, пресування, і інших механічних підходів для нанесення електричного кола на зв'язані поверхні. Плівка COOLSPAN TECA поставляється у вигляді листів на ПЕТ носії. Вона здатна витримати обробку свинцевим припоєм, забезпечити чудову хімічну і температурну стійкість, забезпечуючи збереження елементів в прохолоді.

Rogers RO4835 є спеціально розробленими ВЧ ламінатами з поліпшеною стійкістю до окислення. Мета їх застосування - додатки, що потребують покращення стабільності протягом довгого періоду часу і впливу температури, зберігаючи переваги бюджетного термореактивного, FR-4 обробленого матеріалу. Так само, як з матеріалом RO4350B ™, ламінати RO4835 мають діелектричну проникність в 3,48 одиниць на 10 ГГц, низьким тангенсом кута діелектричних втрат (0,0037 на 10 ГГц), низьким Z-осьовим коефіцієнтом теплового розширення (КТР), забезпечуючи відмінну надійність металізованих отворів при різних методах обробки і умовах експлуатації. Матеріали серії RO4835 RoHS-сумісні, не вимагають спеціальної підготовки, і можуть бути оброблені з використанням стандартних методів виготовлення.

Ще одна новинка - Rogers RO4360G2. Продукт спеціально створений з високим Dk (6,15 @ 10 ГГц), що допоможе інженерам-розробникам підсилювачів потужності нового покоління домогтися необхідних розмірів і скоротити витрати. Зокрема, високе значення Dk в матеріалі дозволяє значно знизити готові розміри плати (на 20-35%).

Ламінати Rogers ULTRALAM® 3850HT складаються з рідкокристалічних полімерів (LCP). Вони призначені для спрощення та вдосконалення конструкції багатошарових друкованих плат при більш високих температурах. Маючи температуру плавлення + 330 ° С, ULTRALAM 3850HT є клейкими ламінатами, які використовують LCP як діелектричну плівку, щоб домогтися високої продуктивності в одношарових і багатошарових друкованих конструкціях. Ці матеріали добре підходять для застосування в високошвидкісних і високочастотних схемах, наприклад, в мобільних та інтернет пристроях зв'язку, а також автомобільних радіолокаційних системах.


Дата: 30-04-2015