У Великобританії успішно пройшли випробування прототипу IPEMU

ул. Автобазовская 10 36008 Украина, Полтава +38(067)572-17-00
Вагоны оснащены кабельными жгутами HUBER+SUHNER для передачи электроэнергии.
Вагоны оснащены кабельными жгутами HUBER+SUHNER для передачи электроэнергии.

В середину лютого успішно завершилися випробування поїзда, живлення якого здійснювалося за допомогою вбудованих акумуляторних батарей. Потяг регулярно курсував пасажирськими повідомленнями в графстві Ессекс. Відповідальними за цей процес були Bombardier Transportation і Network Rail. Крім того, паралельно основному контролю, в вагонах поїзда проходили випробування нові кабельні дроти фірми HUBER + SUHNER.

IPEMU, або «електросекції з незалежним живленням», є проектом з розробки дослідного зразка електровоза, заснованого на технології використання акумуляторних батарей в якості електроживлення поїзда, без контакту зі стандартними підвісними електролініями. Якщо даний проект буде успішним, то в майбутньому є перспектива замінити дизельні рухомі склади на допоміжних ЖД маршрутах на нові електропоїзди, без додаткових витрат з електрифікації шляхів.

Для розробки проекту за основу був узятий поїзд фірми Abellio Greater Anglia серії Electrostar Class 379, що має в своєму складі чотири вагони, а модифікацією транспорту зайнялася компанія Bombardier Transportation. Інженерами HUBER + SUHNER була забезпечена підтримка при заміні кабельної проводки на місці експлуатації. В процесі роботи швейцарською компанією були встановлені нові кабельні дроти для передачі електроенергії між вагонами, а також компоненти і засоби захисту самих кабелів. Крім того, були модернізовані вже наявні прокладені кабельні дроти з урахуванням нових умов застосування у всіх вагонах поїзда.

З огляду на багаторічний досвід роботи на ЖД ринку, компанія HUBER + SUHNER пропонує своїм клієнтам високоякісну продукцію, що відповідає всім найжорстокішим стандартам безпеки на залізницях. Як безпосередній учасник і партнер проекту, компанія HUBER + SUHNER вірить в успішне завершення проекту.


Дата: 18-05-2015