Висококласні кабельні збірки HUBER + SUHNER серії Microbend і Minibend для промислових додатків

ул. Автобазовская 10 36008 Украина, Полтава +38(067)572-17-00
Висококласні кабельні збірки HUBER + SUHNER серії Microbend і Minibend для промислових додатків

Дані кабельні збірки від Huber + Suhner включають в себе продукти серії Minibend (справжній гнучкий, низькопрофільний коаксіальний кабель з роз'ємами), Minibend L (розширена версія з низькими втратами) і Microbend R (високопродуктивна економічно ефективна альтернатива звичайним напівтвердим 0,047 "збіркам).

Minibend

Minibend ™ - справжній гнучкий коаксіальний кабель з роз'ємами, який призначений для використання в низькопрофільних, внутрішніх, «точка-точка» з'єднаннях між РЧ модулями в системах зв'язку. Складання Minibend замінюють собою замовний 0,086 дюймовий напівтвердий кабель, усуваючи необхідність проводити проектні розрахунки для завдання спеціальної довжини кабелю і конфігурації вигину.

Серія Minibend надається вже попередньо зібраною і протестованою, в різних стандартах довжини і конфігурацій роз'ємів.

Minibend L

Серія Minibend L - це вдосконалена версія гнучких Minibend коаксіальних кабелів, що володіє більш низькими втратами і підвищеної фазової стабільністю, а також пропускною спроможністю, для якої характерна величина ослаблення на 30% менше, ніж у .086 дюймових напівтвердих з'єднувачів.

Складання Minibend доступні в довжинах від 63,5 мм (2,50 дюйма) до 406,4 мм (16.00 дюймів).

Microbend R

Завдяки серії збірок Microbend R зникає необхідність розрахунку і проектування довжини і вигину кабельних конфігурацій. Microbend R був розроблений для використання внутрішніх з'єднань «точка-точка» між модулями в комутаційних СВЧ і волоконно-оптичних системах. Серед особливостей Microbend R варто зазначити низькі втрати (нижче ніж .047 дюймових напівтвердих кабелів) і мінімальний радіус вигину 1,52 мм (0,060 дюйма).

Особливості та переваги:

- частотний діапазон до 26,5 ГГц;

- високоточні штекерні SMA роз'єми з нержавіючої сталі;

- заводський дизайн підвищеної міцності.


Дата: 11-08-2015