Southwest Microwave почала виробництво коаксіальних роз'ємів SMKEY з напрямним ключем

ул. Автобазовская 10 36008 Украина, Полтава +38(067)572-17-00
Southwest Microwave почала виробництво коаксіальних роз′ємів SMKEY з напрямним ключем

Компанія Southwest Microwave, провідний світовий постачальник високопродуктивних з'єднувачів і роз'ємів, оголосила про випуск нової серії коаксіальних роз'ємів високої точності SMKey 3,7 mm DC 18 ГГц з напрямних ключем, що забезпечують безпечне з'єднання між парою конекторів.

Коаксіальні з'єднувачі SMKey пропонуються в 10 ключових комбінаціях, кожна з яких має унікальну поляризовану ключову позицію. Кожен роз'єм також включає в себе один варіант універсального з'єднувача.

Ключовий механізм SMKey зручний тим, що виключає ризик невідповідності підключення роз'ємів один до одного. Таке рішення забезпечує надійний захист від потенційних помилок людини-оператора, які можуть мати фатальні наслідки для високозатребуваних різними програмами з'єднань.

Виготовлені в США згідно строгим стандартам продуктивності і якості компанії Southwest Microwave, високоточні коаксіальні роз'єми SMKey відрізняються міцністю і довговічністю. Володіючи 360 ° виступаючим кільцем заземлення і температурним діапазоном від -55 ° C до 165 ° C, ці роз'єми забезпечують режим безперебійної роботи в діапазоні 18 ГГц і прекрасний узгоджений імпеданс, а також відмінну повторюваність, низькі значення КСВ, внесених втрат і ВЧ витоку.


Дата: 18-08-2015