NXP освоює сучасну технологію USB Type-C

ул. Автобазовская 10 36008 Украина, Полтава +38(067)572-17-00
NXP освоює сучасну технологію USB Type-C

USB Type-C - це новий сучасний роз'єм для пристроїв наступного покоління, що володіє більшою швидкістю передачі даних (до 10 Гбіт) і можливістю передачі потужності до 100 Вт! Прекрасно пристосований для нових конструктивних апаратних рішень, він пропонує широкі інтерфейсні можливості з підтримкою "Альтернативного режиму". Разом з цими поліпшеними можливостями приходить полегшений дизайн і зручність використання завдяки повністю симетричній орієнтації штекера і напрямку кабелю, що робить USB Type-C набагато зручнішим для споживачів і дозволяє повністю відчути всі переваги Plug-and-Play підключень.

Один з найбільших світових виробників складної мікроелектроніки, компанія NXP вже зараз починає реалізацію своїх апаратних компонентів для використання в стандарті USB Type-C, що дозволить перевести багатофункціональні передачі сигналів (наприклад, USB, Display Port і т.д.) на універсальний невеликий форм- фактор і компактний, надійний роз'єм. Крім того, в недалекому майбутньому очікується, що швидкість передачі даних стандарту USB 3 (5 Гб / с) збільшиться до 20 Гб / с і буде доступний через той же роз'єм.

У порівнянні з поліпшеними роз'ємами USB типу А і типу В, роз'єм NXP типу С є набагато зручнішим, має зворотньо сумісну орієнтацію підключення контактів, напрямок кабелю, а також можливість передачі живлення і даних одночасно. Також інтерфейс NXP USB Type-C підтримує різні протоколи, такі як DisplayPort, MHL і Thunderbolt для альтернативних режимів підключення. Підтримка двонаправленого потоку енергії дозволяє пристрою бути і джерелом, і споживачем живлення. Крім того, роз'єми Type-C від NXP пропонують масштабовані енергетичні рішення, починаючи від 5 вольт на 0,5 амперах для портативних пристроїв, до 20 вольт на 5 амперах для швидкої зарядки і подачі живлення.

NXP Semiconductors пропонує широке портфоліо продукції для рішень USB Type-C. Незабаром можна буде придбати мікроконтролери, високошвидкісні перемикачі, USB 3 повторювачі і драйвери, захист від електростатичного розряду і фільтруючі пристрої, USB PD PHY, СС логічні контролери, аутентифікатор, навантажувальні перемикачі, AC / DC джерела живлення, MOSFET компоненти і багато іншого.

one-size-usb-type-c


Дата: 17-09-2015