Нові антени Cobham передають дані в 10 разів швидше, ніж звичайні ВЧ антени

ул. Автобазовская 10 36008 Украина, Полтава +38(067)572-17-00
Нові антени Cobham передають дані в 10 разів швидше, ніж звичайні ВЧ антени

Нова революційна технологія широкосмугової ВЧ передачі здатна повністю перевернути поняття стандартної ВЧ передачі сигналів. Іменована виробником як "Wide Band HF", технологія має можливість передавати дані зі швидкістю в десять разів вище, ніж традиційні ВЧ радіостанції. З її допомогою користувачі тепер зможуть обмінюватися зображеннями і відео навіть через тисячі миль!

Не вимагаючи особливих капіталовкладень при експлуатації, широкосмугова ВЧ антена Cobham є економічно ефективною альтернативою використанню мережі супутникового зв'язку.

Антена Cobham "Wide Band HF" є результатом технологічних та інженерно-технічних досліджень в області передачі за допомогою ½ петлі. Дана ВЧ антена відрізняється збільшеним розміром, вагою і потужністю, але при цьому вона володіє легкістю монтажу, високою швидкістю передачі і перевіреної надійністю. Сумісність з вузькосмуговим (традиційним) радіо забезпечує повну підтримку аварійних частот, при цьому дозволяє користувачам відчути всі переваги широкосмугового ВЧ антени.

Cobham пишається тим, що стала першим виробником, який представив широкосмугову ВЧ антену з діапазоном частот від 2 до 30 МГц в корпусі ½ петлі.


Дата: 02-10-2015