Високоякісні коаксіальні ВЧ роз'єми під замовлення від Інтернет-магазину «Елмеханіка» і компанії Sainty-tech Communications

ул. Автобазовская 10 36008 Украина, Полтава +38(067)572-17-00
Високоякісні коаксіальні ВЧ роз′єми під замовлення від Інтернет-магазину «Елмеханіка» і компанії Sainty-tech Communications

Sainty-tech Communications заснована в 2006 році і є постачальником якісних пасивних і активних компонентів з Китаю, а також виробником досить широкого спектру радіочастотних роз'ємів і механічних пристроїв, в сферах де потрібна високоякісна обробка. Компанія має сертифікат якості ISO 9001.

Завдяки тісному партнерству Інтернет-магазину «Елмеханіка» і компанії Sainty-tech Communications, Вам надається можливість серійного виробництва високоточних коаксіальних роз'ємів і адаптерів до 50 ГГц за Вашим індивідуально розробленими кресленнями і специфікаціями. Ви можете замовити TNCA, SMP, SMA, BNC, L, TNC, N конектори, а також роз'єми з метричною різьбою. Варто відзначити, що особливу увагу Sainty-tech Communications приділяє рентабельності розроблених коаксіальних роз'ємів / адаптерів, враховуючи всю широту спектру їх застосувань і побажань замовника.

Різьбові коаксіальні роз'єми серії SMA широко використовуються в СВЧ комунікаціях. Роз'єми SMA працюють на частоті до 12.4 ГГц при використанні гнучких коаксіальних кабелів, і до 26.5 ГГц на напівтвердих коаксіальних кабелях. Також доступні обтискні роз'єми SMA, що працюють на частотах до 26.5 ГГц. Серія роз'ємів SMA - дуже популярні різьбові мініатюрні коаксіальні з'єднувачі, які володіють чудовою ефективністю завдяки високій надійності, механічній міцності, високій зносостійкості і оптимальними електричними властивостями. Вони застосовуються для підключення ВЧ коаксіальних кабелів в обладнанні мобільних комунікацій і різноманітних електронних інструментах.

Різьбові коаксіальні роз'єми N серії відрізняються наявністю повітря в якості діелектрика, а також більш низькою собівартістю. Роз'єми N серії - поширені різьбові коаксіальні з'єднувачі середньої потужності, які працюють в діапазоні до 11 ГГц і зазвичай використовуються в передавачах кабельних локальних мереж (LAN) і пристроях / компонентах антенних базових станцій. Свою популярність вони заслужили через відмінну ефективності, вібростійкості, високу надійность, чудові електричні і механічні властивості. З'єднувачі N серії широко використовуються в різноманітних комунікаційних додатках.

Всі розміри і технічні характеристики вироблених інтерфейсів знаходяться в згоді зі специфікаціями MIL-STD-348А-304, MIL-C-39012, IEC 169-15, IEC 60169-16 і CECC 22210.

Більш повний перелік актуальних пропозицій Ви можете переглянути на сторінці виробника в розділі нашого сайту або завантаживши текстовий каталог продукції.

Якщо Вас зацікавила поставка ВЧ роз'ємів під замовлення, будь ласка, надайте нам креслення Вашої деталі, і ми з'ясуємо можливість, терміни і умови її виготовлення.


Дата: 06-11-2015