Нові роз'єми Amphenol RF оптимізовані для використання в кабельних збірках з низькими втратами

ул. Автобазовская 10 36008 Украина, Полтава +38(067)572-17-00
Нові роз′єми Amphenol RF оптимізовані для використання в кабельних збірках з низькими втратами

Компанія Amphenol RF представила нові поліпшені коаксіальні роз'єми SMA і N-типу, які спеціально оптимізовані для кабелів з низькими втратами. Такі кабельні збірки мають додаткове покриття у вигляді металізованої провідникової фольги, яка допомагає поліпшити заземлення. Кабелі з низькими втратами і новітні оптимізовані коаксіальні роз'єми мають 50 Ом узгодження, що гарантує ефективну і надійну передачу сигналу.

Нові з'єднувачі SMA і N-типу доступні в різних конфігураціях: гніздових (прямих або стоєчних) та штирьових (кутових або прямих). Ці роз'єми обладнані зовнішнім обтискним фіксатором з використанням стандартного шестигранного буртика, який дозволяє створювати з'єднання швидко і безпечно. Покращені роз'єми SMA і N-типу забезпечують стійкі електричні характеристики на високих частотах і поліпшене заземлення для більш стабільної та ефективної ВЧ роботи.

Кабельні з'єднувачі Amphenol SMA і N-типу ідеально підходять для додатків, що вимагають високу надійності і низькі втрати сигналу. Загальні сфери застосування включають в себе телекомунікаційні мережі, антени, бездротові системи та широкосмуговий зв'язок.


Дата: 01-12-2015