Обертові переходи Diamond Antenna and Microwave Corp .: сучасні технології для високої точності і надійності передачі сигналів

ул. Автобазовская 10 36008 Украина, Полтава +38(067)572-17-00
Обертові переходи Diamond Antenna and Microwave Corp .: сучасні технології для високої точності і надійності передачі сигналів

Компанія Diamond Antenna and Microwave Corp. займається виробництвом обертових переходів з найперших днів свого створення в 1956 році. За цей час її продукція успішно зарекомендувала себе в багатьох куточках світу, відзначившись задокументованим напрацюванням більш ніж 60 мільйонів обертів. Продукція і компоненти високої точності, що використовуються в обертових переходах, включають в себе інженерну майстерність і конструктивні особливості, що гарантують виконання поставлених завдань з високою надійністю і в екстремальних умовах навколишнього середовища.

Обертові переходи Roll-Rings® мають багато переваг у порівнянні з традиційними СКУ. Технологія Roll-Ring є інновацією наступного покоління ковзних інтерфейсів, яка використовує прокатку, а не ковзання, як електричний контакт. Прокатний контакт в електричному інтерфейсі забезпечує довгий термін експлуатації без технічного обслуговування на місцях, що є незаперечною перевагою для аеропортів, де необхідно уникати незапланованих перерв або простоїв для профілактики устаткування.

Коаксіальні СВЧ канали використовують стандартні ємнісні безконтактні кільця. Електричний інтерфейс також побудований на запатентованій компанією Diamond конструкції еластичному цапфі/компресійному з'єднання, що підходить для використання в УВС. Ця функція забезпечує набагато кращу ізоляцію по всій обраної смузі частот, а також більш низькі втрати, що вносяться і менші фізичні розміри. Обертові з'єднання для УВС від Diamond Antenna and Microwave Corp. повністю сумісні з S-режимом.

Попередньо підшипники з нержавіючої сталі (відновідні класу ABEC 5 або краще) забезпечують тривалий термін надійного безперервного обертання. Після складання обертального переходу, він проходить електричні і механічні випробування. Всі блоки конструкції тестуються в обкатці протягом тривалого періоду часу, щоб гарантувати, що обертові інтерфейси встановлені правильно і їх точні характеристики зберігаються.

Всі обертові переходи мають зносостійке забарвлення, що складається з епоксидно-поліуретанового шару. Для забарвлення доступні всі стандартні кольори для пристроїв УВС.

Інтернет-магазин «Елмеханіка» є ексклюзивним представником компанії Diamond Antenna and Microwave Corp. в Україні. Зв'язавшись з нами, Ви отримаєте всю необхідну для Вас інформацію про компанію та асортимент продукції, що поставляється, а також зможете замовити обертові переходи з прямою доставкою в Україну.


Дата: 03-03-2016