Rogers Corporation представила нові ВЧ матеріали для друкованих плат ULTRALAM® 3850HT, CLTE-XT ™, TC350 ™ і RO3003 ™

ул. Автобазовская 10 36008 Украина, Полтава +38(067)572-17-00
Rogers Corporation представила нові ВЧ матеріали для друкованих плат ULTRALAM® 3850HT, CLTE-XT ™, TC350 ™ і RO3003 ™

Ultralam 3850HT - це матеріал для друкованих плат на основі високотемпературного (HT) рідкокристалічного полімеру (LCP), що забезпечує покращений технологічний процес в багатошарових схемах. Завдяки високій температурі плавлення (+ 330 ° C), поліпшується міжшарова відповідність, що дозволяє підвищити термічну стабільність. Крім того низькі втрати (0,002) і ефективна діелектрична проникність (3.14 @ 10GHz), а також тонкий заповнювач роблять даний ВЧ матеріал ідеальним для плат міліметрового діапазону частот, в тому числі 77 ГГц, що використовуються в радіолокаційних системах великої дальності для попередження зіткнень авіатранспорту. Володіючи підвищеною непроникною властивістю, матеріал Ultralam 3850HT є привабливою альтернативою для кераміки в MMIC (монолітних інтегральних СВЧ схемах) схем.

CLTE-XT - це ламінати, які розроблені для використання в самих вимогливих фазовідчутних додатках в області комунікації, радіолокації, системах і засобах радіоелектронної боротьби (РЕБ). Композитний CLTE-XT являє собою матеріал для друкованих плат на основі PTFE з керамічним наповнювачем і армуваним скловолокном. Використовуючи eXtended Technology ™, ламінати CLTE-XT здатні підтримувати низьке значення Dk (а саме 2,94) в широкому діапазоні температур. ВЧ матеріали CLTE-XT забезпечують відмінну формостійкість, з меншими втратами, ніж оригінальні матеріали CLTE ™.

Ламінати TC350 створені для розробників, які шукають економічно вигідний PTFE матеріал з високою теплопровідністю. Ці матеріали призначені для додатків з високою потужністю ВЧ сигналів, де потрібно поліпшене керування температурним режимом друкованої плати. У поєднанні з низьким тангенсом кута діелектричних втрат (0,0020 при 10 ГГц), високою Z-осьової теплопровідністю (1,0 Вт / м ° К), низьким Z-осьовим коефіцієнтом теплового розширення (ppm / ° C) і стійкістю фази від температури на рівні світових аналогів (-9ppm / ° C), ламінати серії TC ™ дозволяють поліпшити продуктивність і надійність в додатках високої потужності. ВЧ матеріали для друкованих плат серії TC ідеально підходять для застосування в великогабаритних проектах, так як доступні  розміри панелей аж до 48 "x54". Матеріали серії TC часто вибирають для використання в таких пристроях, як підсилювачі потужності, відгалуджувачі, суматори і подільники.

Матеріали для друкованих плат RO3003 є ідеальними для проектів міліметрового діапазону хвиль, де критично важливими є значення втрат і питання продуктивності в послідовних ланцюгах. Серед таких можна виділити транспортні радіолокаційні датчики і СВЧ системи транзитних з'єднань зв'язку «точка-точка». Будучи вже еталоном для 77 ГГц транспортних РЛС, ламінати RO3003 3.0 доступні з катаною мідною фольгою, товщиною ½ і 1 унція. Поєднання дуже низьких діелектричних втрат смолянистих PTFE систем RO3003 і гладкою фольги дозволяє створювати ВЧ друковані плати, що мають кращу в своєму класі величину внесених втрат. Матеріали RO3003 також доступні з товстим мідним покриттям до 0,040 ".


Дата: 30-03-2016