Diamond antenna and Microwave corporation отримала сертифікат AS9100

ул. Автобазовская 10 36008 Украина, Полтава +38(067)572-17-00
Diamond antenna and Microwave corporation отримала сертифікат AS9100

Diamond Antenna and Microwave, протягом 50 років є всесвітньо відомим лідером в розробці і виробництві мікрохвильових пристроїв з обертовими сполуками, з гордістю повідомляють що їх Система Менеджменту Якості сертифікована відповідно до AS9100, яка може бути застосована для розробки, виготовлення, а також ремонту обертових компонентов для аерокосмічної , оборонної, комерційної та комунікаційної сфери.

Сертифікат був вручений Національною комісією забезпечення якості. Diamond Antenna and Microwave пройшла через суворий аудит, заявляє Brian D. McAdams, Менеджер контролю якості Diamond Antenna and Microwave. "Сертифікат AS9100 підтверджує нашу Систему менеджменту якості, показує прагнення нашої команди до постійного вдосконалення, відображає прагнення компанії стабільно задовольняти потреби наших клієнтів і рости на світовому ринку", говорить Brian D. McAdams.

AS9100 це міжнародний стандарт систем якості для забезпечення якості при проектуванні, розробці, виробництві, установці і обслуговуванні в аерокосмічній і оборонній сфері. Стандарт AS9100 був розроблений з використанням стандарту ISO 9001: 2000. Він заснований на вимогах по розробці міжнародного гармонізованого стандарту, який відповідає потребам аерокосмічних компаній у всьому світі. Перший стандарт, доступний для використання світовою аерокосмічною спільнотою, AS9100, включає додаткові вимоги, необхідні для задоволення як потреб цивільної та військової авіації, так і потреб аерокосмічної промисловості.

ТОВ «Елмеханіка» є офіційним представником компанії Diamond Antenna and Microwave на території України, пропонуючи весь спектр продукції, технічну та інформаційну підтримку, і можливість поставки безкоштовних зразків. Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до нас, контакти ТОВ «Елмеханіка».


Дата: 19-09-2014