Три нових перетворювача від ADI

ул. Автобазовская 10 36008 Украина, Полтава +38(067)572-17-00
Три нових перетворювача від ADI

Три нових перетворювача від ADI

Компанія випустила в світ новий ЦАП і два свіженьких АЦП, ідеально пристосованих для 3G / 4G інфраструктур, аерокосмічних, військових застосувань і вимірювального обладнання.

Компанія Елмеханіка повідомляє про доступність і можливості поставки трьох нових перетворювачів від Analog Devices, Inc. Пристрої включають в себе цифро-аналоговий перетворювач, аналого-цифровий перетворювач і подвійний аналого-цифровий перетворювач. За словами виробника, всі нові пристрої відмінно підходять для широкого спектру додатків, в тому числі і стільникової інфраструктури стандарту 3G / 4G, аерокосмічних проектів, військових технологій та контрольно-вимірювальної техніки.

Перший примірник - AD9144. Це 16-розрядний перетворювач, що складається з чотирьох ЦАП розширеного динамічного діапазону з максимальною частотою семплювання 2.8 GSPS. Він дозволяє генерувати несучі частоти, наближені до частоти Найквіста. Опційно може бути встановлений 3 або 4-дротовий послідовний інтерфейс (SPI), що дозволяє програмування або зчитування багатьох внутрішніх параметрів чіпа. Вихідний струм повної потужності можна задати з стандартного діапазону 13.9 mA - 27.0 mA. Для монтажу AD9144 доступний в корпусі LFCSP з 88 виводами.

Другий - AD9625 - є 12-розрядним монолітним семплюючий АЦП, який працює на швидкостях перетворення до 2.5 GSPS. Він розроблений для вибірки аналогових сигналів широкої смуги пропускання до другої зони Найквиста. Поєднання широкої вхідної пропускної здатності, високої частоти дискретизації і чудовій лінійності робить AD9625 відмінним рішенням для аналізаторів спектра і систем збору даних. Крім того, перетворювач можна широко використовувати у військовій електроніці, наприклад, радарах і системах радіоелектронного придушення. Схема доступна в термо посиленому корпусі BGA з 196 контактними кулями.

Ну і третій представник - спарений 14-розрядний АЦП AD9680, що має продуктивність 1 GSPS. Особливістю даного перетворювача є вбудований на кристал буфер і схема зберігання вибірки на мікросхемі, спеціально розробленій для зниження споживаної енергії, зменшення розміру кристала і спрощення його експлуатації. Його призначення - оцифровка широкої смуги пропускання аналогових сигналів з частотою до 2 ГГц. AD9680 має буферіизовані вводи з програмованими вхідними перериваннями для більш простої розробки і реалізації фільтрів. За допомогою вбудованого SPI інтерфейсу можна здійснювати управління різними характеристиками продукту, а також налаштовувати його функціонал, підганяючи під певні системні вимоги. Перетворювач укладений в LFCSP корпус і має 64 виводи.


Дата: 14-11-2014