Надходження на склад високочастотних кабелів торгової марки HUBER + SUHNER

ул. Автобазовская 10 36008 Украина, Полтава +38(067)572-17-00
Надходження на склад високочастотних кабелів торгової марки HUBER + SUHNER

Компанія "Елмеханіка" пропонує Вам придбати високоякісні коаксіальні кабелі марок RG-400 / U, RG-316 / U, RG-214 / U і RG-174 / U виробництва швейцарської компанії HUBER + SUHNER зі складу в м Полтава.

HUBER + SUHNER - всесвітньо відомий бренд який розробляє і виробляє компоненти, комплексні рішення для передачі даних і енергії, а також для областей електричного і оптичного зв'язку. Для споживачів в секторах зв'язку, телекомунікацій, транспорту та інших високотехнологічних секторів економіки, компанія пропонує кабелі, з'єднувачі, кабельні системи і інші пасивні компоненти радіочастотної, оптичної і низькочастотної технологій зв'язку. Завдяки високоякісній, надійній і довговічній продукції, HUBER + SUHNER співпрацює з компаніями в більш ніж 60 країнах світу. Компанія володіє численними виробничими майданчиками, представництвами, офісами, що забезпечує продуктивну роботу їх дистриб'юторів.

Ми прислухаємося до замовників і тому не обмежуємо їх покупками цілої бухти. Всі кабелі є в наявності і для Вашої зручності їх можна придбати всього від 1 метра.

Крім того пропонуємо Вам ознайомиться з маркою кабелю RG-142 від американського виробника Harbour Industries. Кабель відповідає вимогам MIL-DTL-17 / 60D що відрізняє його високою надійністю і довговічністю.


Дата: 15-03-2018