Новий MIMO ВЧ приймач виробництва Lime Microsystems.

ул. Автобазовская 10 36008 Украина, Полтава +38(067)572-17-00
Новий MIMO ВЧ приймач виробництва Lime Microsystems.

Компанія Lime Microsystems оголосила про доступність і повну підтримку проектних рішень для нового ВЧ приймача, оснащеного безліччю паралельних входів і виходів.

LMS7002M є повністю інтегрованим, багатосмуговим, мульти-стандартним, програмованим MIMO високочастотним трансівером. Він поєднує в собі малошумні підсилювачі, підсилювачі потужності, змішувачі, фільтри, синтезатори, можливість управління посиленням приймача (RX) і потужністю передавача (ТX), а також аналого-цифровий і цифро-аналоговий перетворювачі. Все це упаковано в один QFN-корпус, розміром 11,5 мм х 11,5 мм, що вимагає всього кілька зовнішніх компонентів. Він охоплює робочий діапазон частот від 30 до 3800 МГц (від 0,1 до 3800 МГц, коли процесор, який отримав спеціальний сигнал від приймача, управляє генераторами чисельно), має 0 дБм на виході підсилювача потужності, і коефіцієнт шуму 2,5 дБ на частоті 2 ГГц на вході RX.

LMS7002M добре підходить для широкого спектру додатків, в тому числі широкосмугових бездротових комунікацій, авіоніки і оборонних цілей, 3G і 4G стільникової інфраструктури, радіо з програмованими параметрами (SDR), когнітивного радіо, безпілотних літальних апаратів (БЛА), роботи Wi-Fi на вільних частотах, а також інших «пробільних» додатків.

Крім того вже доступний і оцінний комплект (UWCT7002).

Згідно Microsystems, ключовими особливостями LMS7002M є:

• чіп призначений для користувацького програмування радіочастоти (FPRF);

• подвійний трансивер, що ідеально підходить для MIMO;

• безперервне перекриття діапазону радіочастот від 100 кГц до 3,8 ГГц;

• цифровий інтерфейс для основної смуги передачі з інтегрованими в чіп 12-бітними ЦАП і АЦП;

• програмована смуга модуляції радіочастот до 120 МГц;

• підтримка обох TDD і повний дуплекс FDD;

• LimeLight ™ цифровий інтерфейс IQ - JEDEC JESD207 TDD і FDD сумісний;

• вбудована на чіп схема калібрування радіочастоти;

• робота з низькою напругою: 1.25 В, 1.4 В і 1.8 В. Інтегровані лінійні стабілізатори напруги для роботи на одній напрузі живлення (1.8 В);

Щоб отримати додаткову інформацію або придбати цей продукт, будь ласка, зв'яжіться з нашими консультантами. Ознайомитися з іншими продуктами компанії Lime Microsystems можна тут.

Весь перелік мікросхем прийомопередатчиків, доступних в нашому магазині


Дата: 29-12-2014