Про компанію

ТОВ "Елмеханіка" поставляє на Україну електронні компоненти, матеріали та обладнання провідних світових виробників мікроелектроніки.

Наша продукція застосовується в радіолокації, авіаційній радіоелектрониці, супутниковому зв'язку, для широкосмугової передачі даних, телевізійному/кабельне мовленні, бездротовому зв'язку, промисловій електрониці, лабораторних випробуваннях, енергетиці та інших галузях.

Компанія « Елмеханіка » завоювала довіру і хорошу репутацію серед китів світового і українського ринку мікроелектроніки. Ми не тільки поставляємо продукцію, а й здійснюємо технічну підтримку інженерів, знайомимо з останніми новинками, допомагаємо прискорити вихід кінцевої продукції замовника на ринок.

15 вересня 2014 р. наша компанія успішно пройшла сертифікацію міжнародної аудиторської компанії Trace International , і з року в рік ми підтверджуємо його. Все завдяки тому, що наша комерційна діяльність абсолютно прозора, ми відкриті для співпраці і розвитку.

Trace 2017

 

 Три базові напрями нашої компанії:

1. Поставка електронних компонентів.

2. Виготовлення корпусів для електронних приладів (власний цех металообробки).

3. Розробка, виробництво, установка і обслуговування систем моніторингу транспортних засобів, і систем оплати проїзду в міському транспорті. GPS/GSM/GPRS обладнання.

Рік заснування компанії: 2005
Персонал: 16 чоловік.

Елмеханіка ексклюзивний представник компаній:

Що нас відрізняє від інших постачальників?

1.Наша спеціалізація - ВЧ / НВЧ компоненти і джерела живлення.
2.Відповідальність за кожне замовлення: на 100грн. чи на 1000000грн. Повага до кожного клієнта.
3.Стабільність. 15 років на ринку мікроелектроніки України. Ми пропонуємо наш досвід і знання для вибору найбільш оптимальних рішень поставлених завдань.
4.Динамічний розвиток.
2005 рік   – поставки від 5 виробників.
2014 рік – поставки від 200 виробників
5.Довіра Замовників.
6.Надійність. Наша мета – побудова довгострокових довірчих відносин з кожним клієнтом. Ми завжди готові надати Вам підтримку.   

 Перейти до каталогу електронних компонентів >>>