Перехідники штир / гніздо (male / female)

Перехідники штир / гніздо (male / female)

Адаптери штир / гніздо (male / female) є пасивними 2-портовими ВЧ пристроями, які забезпечують зручне перетворення гендерного типу роз'єму в рамках однієї технологічної серії. Перехідники штир / гніздо використовуються в основному для ВЧ випробувальних і вимірювальних додатків, як в заводських умовах, так і лабораторних. Також існує можливість їх використання в різних системах зв'язку (з'єднання двох коротких кабелів разом і т.д.).

Інтернет-магазин «Елмеханіка» пропонує коаксіальні перехідники, що охоплюють спектр частот 0 - 40 ГГц. При виборі компонента, зверніть увагу на його Серію (BNC, BМА, DT-F, SMA, TNC, ...) і Набір з'єднувачів (Female - Female, Female - Male, Male - Male, ...).

Інтернет-магазин «Елмеханіка» поставляє адаптери-перехідники від провідних виробників Aeroflex / Inmet, Rosenberger, Amphenol Connex, Emerson Network Power, HUBER + SUHNER, Tyco Electronics, Radiall та інших.

Фільтр по параметрам  • Серії

  • Набір з'єднувачів


  • Виробник Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions,

УВАГА! Уточнюйте ціни на товари під замовлення.

ВСІ ціни вказані без ПДВСортувати по найменуванню : А...Я
Показати по :
PDF Фото Найменування Опис Виробник Ціна без ПДВ Наявність Введіть кількістьСерії
Перехідник штир / гніздо (male / female) 125-0901-801 Перехідник штир / гніздо (male / female) Cinch Connectivity Solutions Уточнюйте Уточнюйте
SMPM
Всього товарів : 1