UIY

UIY

Заснована в Шеньчжень, Китай в 2003 році, компанія UIY є формальним підприємством, що займається виробництвом пристроїв СВЧ зв'язку для спеціалізованих і цивільних додатків.

Завдяки своєму досвіду роботи в умовах внутрішніх і міжнародних поставок, компанія UIY завоювала хорошу репутацію і загальне визнання в сфері СВЧ комунікацій. Їх продукція широко використовується в цивільній, військовій, аерокосмічній, космічній техніці та інших технічних областях в частотному діапазоні від 0,1 МГц до 110 ГГц і середньою потужністю до 20 кВт.

З моменту свого створення, компанія була в довгостроковому співробітництві з багатьма китайськими і міжнародними підприємствами, у тому числі Huawei, CASIC і CETC в Китаї, Qualcomm, Lojack і RFMD в Америці, Hitachi і ICOM в Японії. Крім того, UIY знаходиться в тісній співпраці з відомими університетами: Університетом електронних наук і технологій Китаю, Пекінським університетом логістики і телекомунікацій, Університетом Цінхуа, Університетом Пердью, Університетом Квінсленда і Женеви, тим самим закладаючи технічні основи для подальших досліджень і розробки.